Dane osobowe

Dbamy o Twoje dane osobowe

1. Firma Melbo.pl Krzysztof Półchłopek z siedzibą przy ul. Promienistej 10, 62-002 Suchy Las (e-mail: biuro@melbo.pl, tel. 61 847 47 64) jest administratorem Twoich danych osobowych, które podałeś w formularzach.
2. W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi możesz kontaktować się bezpośrednio przez adres e-mail: biuro@melbo.pl.
3. Przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz stworzenia konta na potrzeby przyszłych zamówień odbywa się na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody – art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
4. W przypadku zakupów bez rejestracji wysyłając do nas zamówienie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, ponieważ są one niezbędne do poprawnego wykonania usługi i dostarczenia zamówionych towarów.
5. Twoje dane osobowe będą przechowywane dla realizacji wskazanego w formularzu celu przez okres 3 lat od daty ostatniej zanotowanej przez nas aktywności na Twoim koncie. Chyba, że w tym czasie wyrazisz chęć usunięcia lub przeniesienia swoich danych do innego administratora.
6. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, także prawo do przenoszenia tych danych, a gdy dane te były przetwarzane niezgodnie z prawem lub nie są już niezbędne do wskazanych w zgodzie celów – prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Prawo żądania ograniczenia przetwarzania tych danych przysługuje Ci również, gdy kwestionujesz prawidłowość tych danych.
7. Dane możesz modyfikować i usuwać po zalogowaniu się na swoje konto przy użyciu loginu oraz hasła. Możesz również zwrócić się do nas o pomoc za pośrednictwem adresu e-mailowego: biuro@melbo.pl.
8. Dane mogą być również przenoszone do wskazanego przez Ciebie administratora, na Twoją wyraźną prośbę zawierającą dane tego administratora, w szczególności dane kontaktowe. Powyższą prośbę możesz skierować na adres e-mailowy: biuro@melbo.pl.
9. Oczywiście przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek problemów chętnie Ci pomożemy.
10. Podanie przez Ciebie danych osobowych przetwarzanych na cele marketingowe jest dobrowolne – niepodanie danych lub niewyrażenie zgody na ich przetwarzanie nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami, a jedynie z brakiem możliwości przesyłania przez firmę informacji handlowych.

11. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celu utworzenia konta jest dobrowolne. Dlatego jeżeli nie chcesz tworzyć konta, które wymaga podania danych osobowych, to skorzystaj z zakupów bez rejestracji.

12. Podanie przez Ciebie danych osobowych przetwarzanych na cele realizacji zamówienia w przypadku zakupów bez rejestracji jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia nam przyjęcia zamówienia, ponieważ nie będziemy w stanie go zrealizować.
13. Masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych dla powyższych celów w dowolnym momencie, co nie wpływa na legalność przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Po cofnięciu zgody Twoje dane zostaną niezwłocznie usunięte.
14. Odbiorcami podanych danych osobowych są: pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty obsługujące systemy teleinformatyczne i udostępniające narzędzia informacyjne, podmioty świadczące usługi serwisowe, podmioty obsługujące i utrzymujące sieć informatyczną, podmioty świadczące usługi doradcze, konsultacyjne, audytowe oraz funkcjonariusze, pracownicy, współpracownicy organów ścigania oraz organów sprawiedliwości.
15. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji i nie będą profilowane.
16. Dodatkowe informacje dotyczące sposobu realizacji Twoich praw związanych z ochroną podanych danych osobowych są dostępne na naszej stronie: www.melbo.pl (m.in. polityka prywatności, regulamin sklepu, polityka dotycząca wykorzystania cookies).

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 501 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Wszystko w porządku.
2023-11-02
szybko, sprawnie, dobrze zapakowane
pixel